facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin
0 532 244 66 06
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız

Neler Yaparız

Farozlu Oto Kurtarma | İzmir Yol Yardım | Hizmetlerimiz

İzmir Farozlu Oto Kurtarma; Oto kurtarma ve vinç sektöründe yapmış olduğu hizmetlerle, profesyonel ve tecrübeli personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. 7 gün 24 saat olmak üzere şehir içi ve şehir dışı oto kurtarma, oto çekme, ahtapotlu oto kurtarma, vinç işleri hizmetleri vermektedir. Sektöründe öncü, lider bir kuruluş olma hedefiyle kurulan firmamız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz…

,

İş Makinası Nakliyesi

Farozlu Oto Kurtarma | İş Makinası Nakliyesi Farozlu Oto Kurtarma olarak iş makinalarınızı bulunduğu yerden rampa görevi gören kayar kasa ile kurtarıcı araç üzerine çekerek istediğiniz yere güven içinde ulaştırılmasını sağlamaktayız.     Sanayinin her sahasında,üretim ve hizmetin olduğu heryerde iş makinalarına ihtiyaç vardır. Her türlü iş makinası kurtarıcı araçlarımız ile taşımaktayız.

Devamı
,

Vinç Kiralama

Farozlu Oto Kurtarma | Vinç Kiralama Farozlu Oto Kurtarma sizlere bir çok vinç çeşidi ile hizmet vermektedir. Değişen taşıma kapasiteli vinçlerden istediğiniz özellikte vinci bulabilirsiniz. Farouzlu Oto Kurtarma bünyesindeki vinçlerde güvenlik standartları üst düzeydedir. Farozlu Oto Kurtarma; kaliteyi, ekonomiyi, güvenliği ve sizi ön planda tutarak tüm vinç kiralama ihtiyaçlarınızda 7-24 yanınızdadır.

Devamı
,

Forklift Kiralama

Farozlu Oto Kurtarma | Forklift Kiralama Farozlu Forklift Kiralama ; İzmir'de kiralık forklift ihtiyacı olabilecek uzun veya kısa süreli forklift kiralama işlerinize çok ucuz ama düzgün bir iş için yeni model makineler ile hizmet vermekteyiz.

Devamı
,

Vinç Hizmetleri

Farozlu Oto Kurtarma | Vinç Hizmetleri İzmir İli ve Çevresinde 3.5 Tonluk Ahtapot Vinçimizle ile hizmet vermekteyiz.Ahtapot Vinçimizle ile makina kaldırma,indirme,tezgah taşıma,yük kaldırma,araç kaldırma işlerinde hizmet vermekteyiz.

Devamı
,

Farozlu Yol Yardım

Farozlu Oto Kurtarma | Yol Yardım     Başta şehir içi olmak üzere şehirler arası olarak da en kaliteli oto kurtarma hizmetini sizlere sunan Farozlu Oto Kurtarma  ile acil yol yardım hizmetini firmamızdan alabileceksiniz.           Mağduriyet yaşadığınız yerlerde hiç aklınıza gelmeyecek anda gelişen olaylarla gelişen teknolojik takibimiz sonucu ihtiyaçlarınıza en uygun ve en hızlı hizmeti sizlere sunuyoruz.                Uzman kadromuzda yer alan profesyonel ekip arkadaşlarımız tam donanımlı çekici araç filosu ile her model aracınızın kurtarma işlemini üstlenmektedir. En güvenilir kurtarma hizmetini bulacağınız İzmir oto kurtarma imdadınıza en uygun fiyatlarla yetişecek.   

Devamı
,

Oto Kurtarma ve Oto Çekici

Farozlu Oto Kurtarma | Oto Çekici           Sektörün rekabet ortamında genişleyen araç filosu ve çekici hizmetleriyle son model teknolojik imkanları sizlere sunan firmamız uzun yıllar verdiği hizmetlerde kaliteyi ön planda tutarak güveninizi kazanmaktadır.   Oto Çekici ihtiyaçlarınızda aklınıza gelebilecek ilk isim olarak İzmir Oto Çekici  hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Konusunda uzman personel kadromuzla profesyonel bir kurtarma hizmetini sizlere sunuyoruz. 7/24 hizmetlerimizle dilediğiniz gün ve saatte ihtiyaçlarınızı bizimle karşılayabilirsiniz. Acil yol yardım hizmetlerinde en hızlı hizmeti sizlere sunuyoruz

Devamı
Neler Yaparız | Farozlu Oto Kurtarma | İzmir Oto Kurtarma